En Sevdiğim Bloglar Listesi

23:18


Sıralama acayip rastgeledir. Hiç kankacılık yapmadan, direk en sevdiğim blogları yazdım. Çoğu blogun yazarıyla iletişimde bile değilim, burada ki güzel blog yazarlarının çoğu tarafından kaale(ya da kale türkçesini bilemedim şimdi) alınmayacağımı da düşünüyorum. Burada ki bloglar, neredeyse çıkan tüm yeni yazılarını okuduğum bazıların da çıldırıp baştan sona tüm yazılarını okuduğum bloglar. Eminim daha aklıma gelmeyen ve buraya yazmak istediğim bir sürü blog vardır, bu yüzden bu yazı sürekli kendini yenileyecektir. 

 • Mildred: http://welcometoneverwhere.blogspot.com.tr/
 • Kediler ve Kitaplar: http://kedilervekitaplar.blogspot.com.tr/
 • AFK Sinemada: http://afksinemada.blogspot.com.tr/
 • Kişisel Depresyon Anları: http://kisiseldepresyonanlari.com/
 • Şenay İzne Ayrıldı: https://sahip.wordpress.com
 • Yersiz Şeyler: https://yersizseyler.net/
 • Stupid Little Things: http://minoshka.blogspot.com.tr/
 • Saçmalık: http://alicelawliet.blogspot.com.tr/
 • Fin De Cinema: http://reassurance.blogspot.com.tr/
 • Ictenchan: https://ictenchan.wordpress.com/
 • Outta My Mind: https://kearahunt.wordpress.com/
 • Ay'dan İzlenimler: http://aydanizlenimler.blogspot.com/
 • Oscar Boy: http://www.oscarboy.com/
 • İkircikli: http://busonolsaneolur.blogspot.com.tr/
 • Kanalizasyon Balığı: http://paraseninjoe.blogspot.com.tr/
 • Neverland Hikayeleri: http://neverlandhikayeleri.blogspot.com.tr/
 • Nihbrin| Duvarsızlık Çağrısı: http://nihbr.in/
 • Playagain: http://play--again.blogspot.com.tr/
 • Riri'nin Rorosu: http://ririninrorosu.blogspot.com.tr/

İlgili Yayınlar

21 yorum

 1. Bence kaale alınmadığını düşünme yani tabi çok büyüklenmekten daha yeğ bir şey ama elbet sesini duyan seni önemseyen, senin onları okuduğun gibi hevesle okuyan insanlar vardır umut foreveer :)

  Bazı bloglar tanıdık bazıları tanınacak öyleyse bu liste için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu güzel blogları kaçırma tabi ki. :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Senin blogunu almak konusunda kararsızdım ama tek nedeni çok aşmış olmandı. Büyük bir film sitesi de sayılır seninki blog demek basite kaçırır gibi gelecekti. :D

   Sil
  2. Gülelim eğlenelim diye geldim beni ağlatma.

   https://www.youtube.com/watch?v=UAOUJ_xk7W0

   You know you love me, xo xo, nassip boy.

   Sil
 3. Hepsini ziyaret edeceğim. Böyle listeler süper oluyor. Rastgelmediğimiz sürece bulamayacağımız birbirinden güzel blogları keşfetmiş oluyoruz.
  Teşekkürler!

  YanıtlaSil
 4. Bu kadar çeşitli bir blog listesi daha önce görmemiştim. Genelde kitap yorumu yazan blogglerlar yine o türdeki blogları takip ederken, senin listen binbir çeşitte. İçlerinde adını ilk defa duyduklarım da var, epeydir takipçisi olduklarım da. Ancak gerçekten farklı türleri okumayı seviyor oluşun çok güzel.
  Ayrıca listede yer aldığım için ne desem bilemedim. Yani blogların hiçbiri birbiri ile kıyaslanamaz ama her zamanki gibi ben kendimi bir tık aşağıda görüyorum. Buna rağmen kaale alınmadığını (herhalde böyle yazılıyor olsa gerek) düşünme. Bence bu tarz içerikli yazılar çok ilginç ve bir şekilde o yazarlara da ulaşabilir. Ha en kötü, bizim gibi okurlara ulaştırman bile çok güzel bence. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim blogum da karışık bir blog, ben de karışık bir şekilde her türden okumayı seviyorum açıkçası. :)

   Sil
 5. Valla bilemiyorum kale alınmamak filan, ben çok beğeniyorum burayı.
  Takip ettiğim onca blog içinde düzenli okuduğum herhalde 10 civarıdır; iki tanesi senin listende de var, senin blogla beraber üç.
  Biraz cesaretim olsa da yazsam keşke, Gratis'ten aldığın üç parça makyaj malzemesini koyunca makeup blogu olmuyor, 5 tane yeni çıkmış kitabı üst üste dizince kitap blogu olmuyor, daha kaç tane kitap yanında kahve fincanı fotoğrafı görmemiz gerekiyor filan diye. Ay yazarken içim kıyıldı, gidiyorum ben :) Kisses&hugs <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaz yaz biz de destek olalım. :) Ben makyaj bloglarının köşesinden bile geçmiyorum açıkçası, kitap bloglarından da sevdiğim var ama salt kitaplar hakkında yazanları bu aralar takip edemiyorum çünkü ben kendim kitaplara olan ilgimi kaybettim şu sıralar.

   Sil
 6. heyyy, yazının başlığını görünce "inşallah beni de seviyordur" dedim, seviyormuşsunuz. teşekkürler ve mersi. ben de sizin gözümüzün önünde büyüyüşünüzü seviyorum.

  YanıtlaSil
 7. Lafa nasıl gireyim bir süre düşündüm çünkü okuyunca aklımda belirenler böyle sağdan soldan uçarak oradan oraya üşüştü. Ya var ya..Ben de nerdeyse artık 6 yıl olacak Neverland'i kuralı, o kadar takipçi sayısı yazıyor, o kadar sayfa izlenme istatistiği çıkarıyor google bana da ama o "ulan ben şimdi bunu buraya yazıyorum da kim okuyacak kimin umrunda olacak zaten başka hangi deli manyak benim gibi düşünüyordur hissediyordur" duygusu bir türlü gitmiyor. Ama sonra seni okuyorum, diğerlerini okuyorum ve gülümsüyorum kendi kendime; evet biz bir dolu kaçıklar ordusu hepimiz aslında aynı şeyi düşünüyoruz ve yalnız değiliz. Ama o kadar alışmışız ki o yalnız olduğumuz duygusunu hissetmeye, her defasında tekrar tekrar yenmemiz gerekiyor. O yüzdendir ki misal, bu yazının sayfasını açarken, açıp okumaya başlarken refleks olarak düşüncem aa ne güzel yeni bloglar keşfedeceğim oldu. Ve yine bu yüzdendir ki, bu listede neverlandi görünce o karmakarışık - şaşkınlık, sevinç, gurur, hüzün - hisler yumağıyla sarmalandım. Oysa çok normal, normal olmalı yani birilerinin bizim yazdıklarımızı okuyor, hissediyor, düşünüyor olması. Çok normal bir şeyler yapıyor olduğumuzu, gerçek anlamda bir şeyler yapıyor olduğumuzu, birbirimizin ruhlarına dokunuyor olduğumuzu düşünmemiz. Ama işte, alışmışız, atamıyoruz üstümüzden o yalnızlığı, güvensizliği. Bir dakika ya bu yorum iyice zıvanadan çıktı şu an, asıl demeye çalıştığım hem çok mutlu oldum hem de hüzünlendim işte öyle.

  YanıtlaSil
 8. Ben bir liste yapsam çok benzerini çıkartırdım. Seviliyorsunuz.

  YanıtlaSil
 9. Yaa ben de varım ve çoooook sevindim. Ben kamp mamp olayları yüzünden hiç bakamadım son zamanlarda. Şimdi Ankara'ya geçtim ya ufak ufak dadanıyorum insanlara. Blogunu da seviyorum seni de. Bazen sevmiyorum, bazı blogları sevip bazı insanları sevmediğim oluyor, sen öyle değilsin. İşte "aşk acısı çekiyom laaazyyyy" diye dadanmalarımdan falan da anlıyorsundur fkjdfds. Tivitırdan vatzaptan feysbuktan taciz ettiğim çok az insan var falan. Ve yüzünü görmek kolunu falan mıncırmak istiyorum BENLEN GÖRÜŞ.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen görüşebilsek keşke ama hemne. :(

   Sil
  2. Ankara'ya hiç yolun düşecek mi? Nerelerdesin, belki benim yolum senin olduğun yerlere düşer?

   Sil
  3. Ben antepteyim bazen mersindr bazen hataydayim. Adanaya gelirsen adanaya gelirim ama yakin buralara zatrn

   Sil
 10. Artık nasıl takip ediyorsam boğum ile alakalı şeyleri bu yazıyı da yeni farkettim. Yukarı da bir arkadaş yazmış ona ek olarak sanıyırum ben de nasılsa kimse takip etmiyor diye ne olup bittiğini sorgulamıyorum. :) Geç oldu ama bende sizi takibe alıyorum. Teşekkürler yer berdiğiniz için.

  YanıtlaSil