Anna Kendrick'in Küçüklüğü

19:25


Son zamanlarda Anna Kendrick favori ünlüm olmuş durumda. Mükemmel bir oyuncu ve şarkıcı olmasının yanı sıra kasmayan tavırları ve her verdiği röportajda ki komik tavırlarıyla beni benden almış durumda.
Uzun süredir hakkında ki her videoyu izleyip, her yazıyı okuyor sayılırım.
Değişik bir hayat hikayesi var. 13 yaşındayken kendisinden 2 yaş büyük erkek kardeşiyle birlikte ailelerinden habersiz Portland'dan New York'a gitmişler. İki şehrin arasında ki mesafe Hakkari ve İstanbul arasında ki mesafe kadar. Anna Kendrick'in Broadway'de oyuncu olma hayalleri varmış ve şehre gittiğinde kardeşiyle birlikte tüm oyuncu seçmelerine katılmışlar.
Bende Anna Kendrick'in performanslarını youtubedan izlerken 15 yaşında ki halini buldum ve resmen sevinçten uçtum. Her zaman ki gibi çok tatlı ve şirinmiş o zamanlarda; çok yetenekli bir oyuncu olacağı da taa kaç sene öncesinden belliymiş. İzlediğim performansta Wicked müzikalinden.
Eğer Anna Kendrick'ten daha önc ehaberiniz olmadıysa ve tanımak isityorsanız
- Up In The Air ve Pitch Perfect filmlerini izleyebilirsiniz. Aynı zamanda twitterı da çok güzel kullanan ve güzel tweetler atan birisi, tweeterını takip edebilirsiniz.
Lafı fazla uzatmadan şu bahsettiğim videoya geçelim.İlgili Yayınlar

0 yorum