X - Men Days of Future Past'da Kötü Haber

22:11


Uzun zamandır heyecanla beklediğim X - Men Days of Future Past filminden kötü bir haber geldi. Anna Paquin'in oynadığı Rogue karakteri filminden tamamen çıkarılmış. Bir Anna Paquin hayranı olarak işin en sinir bozucu tarafı ise çıkarılan sahnelerin çekilmesi ve sonradan filme koymanın uygun görülmemesi. Hayır filme koymayacaksın neden uğraştırıyorsun kadını be adam. Zaten hiç bir zaman Brayn Singer'ı yetenekli bir yönetmen olarak görmedim. X- Men'i çekecek bir sürü yetenekli yönetmen varken bu adama ne gerek var diye düşünmeden edemiyor insan.
Tek küçük bir avuntum var oda bilmem ne zaman çıkacak Dvd'ide kesilmiş sahnelerin yer alacak olması.

Rogue:

Rogue, insanların hayat güçlerini ve hafızasını hem emen hem de kopyalayan bir karakterdir. X- Men çizgi romanlarında ki en güçlü karakterlerinden birisi aslında ama bu gücünü maalesef filmlerde görme fırsatı bulamıyoruz. Güzelim güçlü, iyi ve yardım sever karakteri filmlerde kaprisleri olan kıskanç bir ergen haline getirdiler.
Anna Paquin ise filmlerde tek dramatik olarak etkili ve oyunculuk olarak zorlayıcı rolü olan Rogue karakterini başarı bir şekilde canlandırdı. 

İlgili Yayınlar

0 yorum