The Family

08:15

The Family, filmini arkadaşımla beraber sinema da izleme şansı buldum, bildiği üzere filmimiz daha çok yeni, türkiyede vizyona gireli çok olmadı. Ama filmin iki tane Oscar'lı oyuncusu da filme yeterli ilgiyi çektirememiş olacak ki sinema da sadece arkadaş ile bendik. 

Filmimizin konusunu en az ispiyon verecek şekilde anlatmak isterse, eskiden mafya olan İtalyan kökenli bir ailenin; diğer mafya elemanları satması üzerine tanık koruma programı tarafından Güney Fransa'ya yerleşmeleri ile gelişen hikayeyi ele alıyor.

Baş rollerinde Robert De Niro, Michell Pfeiffer gibi usta isimler Dianna Agron gibi de genç yetenekler bulunuyor. Filmimizin karşısına yüksek beklenti ile oturmamanız karşılığında, filmin başından mutlu ve eğlenmiş şekilde ayrılmanız gayet mümkün. Film yer yer hafif dram unsurları içerse de bence daha çok komik bir hikayeyi anlatıyordu ki burada da usta oyuncuların yetenekleri gayet de konuşuyordu.  Film yer yer Goodfellas filmine göndermeler içeriyor, çünkü Robert De Nior'nun oynadığı iki karakter de aynı kişi ve biri geleceği biri geçmişi. Bu açıdan Goodfellas gibi kült bir filmi sevenlerin bakmasını ayriyetten öneririm onlar için de nostalji olur.  Dediğim gibi ben filmi sinemada izledim ama özellikle sinema da izlenmesi gereken filmler kategorisine asla koyamayız. Sizde iyi vakit geçirmek, gülmek istiyorsanız Family'i öneriyorum.

İlgili Yayınlar

0 yorum